Polityka Prywatności serwisu LepszaStrona.net

Wstęp LepszaStrona.net, będąca własnością E-COM ADVISE Sp. z o.o., zobowiązuje się do ochrony Twojej prywatności. Niniejsza Polityka Prywatności wyjaśnia, jakie dane zbieramy, w jakim celu je przetwarzamy oraz jakie są Twoje prawa.

Zakres Działalności Nasze usługi obejmują projektowanie stron internetowych, pozycjonowanie SEO, pozycjonowanie wizytówek Google Maps oraz reklamę w social media i Google.

Gromadzenie Danych Zbieramy dane, takie jak imiona, nazwiska, adresy email, numery telefonów, wyłącznie za pomocą formularzy na naszej stronie oraz poprzez kampanie META Ads.

Cel Przetwarzania Przetwarzamy zebrane dane tylko w celu umożliwienia kontaktu z nami i przedstawienia Ci naszej oferty. Zapewniamy, że dane te są bezpieczne i nie są udostępniane podmiotom trzecim bez Twojej wyraźnej zgody.

Twoje Prawa Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia czy ograniczenia przetwarzania. Aby skorzystać ze swoich praw, możesz w każdej chwili skontaktować się z nami.

Bezpieczeństwo Przywiązujemy wielką wagę do bezpieczeństwa Twoich danych osobowych i stosujemy odpowiednie środki techniczne oraz organizacyjne, aby je chronić.

Zmiany w Polityce Prywatności Wszelkie aktualizacje naszej Polityki Prywatności będą publikowane na stronie internetowej. Zmiany wchodzą w życie od momentu ich opublikowania.

Zgoda Przetwarzamy Twoje dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, którą możesz w każdej chwili wycofać.

Kontakt z Administratorem Danych Administrator danych, E-COM ADVISE Sp. z o.o., jest dostępny pod adresem email: kontakt@lepszastrona.net dla wszelkich pytań i wątpliwości dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych.

Data ostatniej aktualizacji: 05.04.2024

Czym jesteś zainteresowany? * (możliwy wielokrotny wybór):
Sklep Internetowy
Strona WWW
Kampania Reklamowa w Social Media
Pozycjonowanie wizytówki firmy w Google Maps
Inne

Napisz kilka słów o tym, w czym możemy Ci pomóc
(maksymalnie 500 znaków):

Imię i Nazwisko *

Nazwa Firmy

Adres e-mail *

Numer telefonu *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu przedstawienia oferty przez E-COM ADVISE Sp. z O.O.*

This will close in 0 seconds

Scroll to Top